Kierownik do spraw Inwestycji

Zadania:
-Wykonanie kosztorysów,
-Opracowywanie planu realizacji projektu,
-Nadzór nad pracami ,
-Koordynacja prac podwykonawców,
-Bieżąca komunikacja z klientem na etapie realizacji projektu,
-Spotkania organizacyjne i techniczne z klientami,

Profil kandydata:
-Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (kierunek: energetyka/ zarządzanie projektami lub pokrewne),
-Umiejętność planowania, systematyczność oraz dobra organizacja pracy,
-Wysokie umiejętności komunikacyjne,
-Gotowość do pracy w delegacji przy realizacji projektów na terenie Polski jak i za granicą,
-Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,
-Nastawienie na realizacje celów,
-Umiejętności interpersonalne umożliwiające efektywną współpracę na każdym szczeblu zespołu, zdolności liderskie.
-Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
-Umowa o pracę w pełnym wymiarze na okres próbny/następnie na czas nieokreślony,
-Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i umiejętności,
-Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i awansu,
-Elastyczny czas pracy,
-Narzędzia niezbędne do realizacji celów zawodowych,
Przyjazne środowisko pracy.

Specjalista do spraw ofertowania

Opis  stanowiska:
-analizowanie dokumentacji związanych z procedurą przygotowania oferty,
-wysłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych,
-wycena robót, przygotowanie ofert do przetargów,
-komunikacja z dostawcami, usługodawcami,
-uczestniczenie w negocjacjach techniczno-handlowych,
-bieżąca komunikacja ze współpracownikami i podwykonawcami,
-spotkania organizacyjne i techniczne (podróże służbowe),
-prowadzenie dokumentacji projektowej,
-bieżące raportowanie o efektach realizacji projektu.

-wykształcenie średnie / wyższe budowlane - Energetyka,
-doświadczenie w sporządzaniu wycen,
-mile widziane doświadczenie na budowie oraz uprawnienia elektryczne,
-mile widziana znajomość j. angielskiego,
-znajomość obsługi programów do kosztorysowania,
-dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, MS Project,
-umiejętności negocjacyjne,umiejętności pracy w zespole,
-umiejętności analityczne,
-skrupulatność i dobra organizacja pracy,
-prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

Elektromonter

OPIS STANOWISKA:

-montaż rozdzielni elektrycznych
-montaż aparatury,
-montaż tras kablowych,
-montaż okablowania,
-montaż osprzętu elektrycznego
-układanie kabli i przewodów

PROFIL KANDYDATA:

- wykształcenie zawodowe o kierunku elektrycznym lub elektronicznym,
- uprawnienia SEP min. do 1 kV mile widziane,
- doświadczenie w branży elektrotechnicznej minimum 2lata
- umiejętność pracy w zespole
- postawa odpowiedzialności, sumienności, rzetelności
- praktyczna umiejętność czytania schematów elektrycznych

OFERUJEMY:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom,
- niezbędne narzędzia pracy,
- udział w szkoleniach,
- przyjazną atmosferę pracy,
-możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach